Jaký šperk na první rande?

Hledáte lásku, seznámení nebo nový vztah? Pokud se chcete seznámit a na hledání budoucího partnera nemáte dostatek času, možná vám přijde vhod některá seznamka s registrací zdarma. Internetové seznamky nejsou v dnešní době již nic zvláštního a poskytují mnohem větší šanci na seznámení než kluby nebo diskotéky.
Pokud jste našla toho pravého a schyluje se k prvnímu rande, nastupuje klasická otázka která trápí většinu žen v podobné situaci. „Co si vezmu na sebe?“

Co si vzít na sebe na první rande?

Výhoda seznamování přes internet tkví mimo jiné v tom že že se uvidíte naživo až na prvním rande, a to je skvělá příležitost jak v něm vzbudit lásku na první pohled, úplně jej svým vzhedem ohromit. Nejse jen o oblečení a líčení, první dojem prohloubíte také skvěle zvoleným šperkem.
Při výběru naušnic byste seměla řídit tvarem vašeho obličeje, pokud je vaše tvář oválná, jsou vhodnější spíše kulaté tvary náušnic, pokud máte obličej spíše kulatého tvaru, vaši krásu podtrhnou spíšenáušnice protáhlé.

Výběr šperku podle barvy pleti

Záleží také na barvě vašich vlasů a tónu vaší pleti. Podle toho byste měla vybírat jaký druh kovu zvolíte. Pro ženy se studenějšími tóny pleti jsou vhodné šperky ze stříbra, bílého zlata a platiny s doplňky z bílých perel nebo briliantů. Možné jsou také drahé kameny v barvě modré, modrozelené a zelené, jako sefíry, opály, akvamaríny a smaragdy.
Ženy se s teplými tóny pleti by měly volit spíše šperky ze žlutého a růžového zlata doplněné kameny teplejších barev jako jsou rubíny, spinely, české granáty, růžové korály nebo jantar.
Ať už se na sebe rozhodnete vzít cokoli, měly byste pamatovat ne to že na prvním rande byste se měly cítit uvolněně a přirozeně. Přirozený a uvolněný vzhled je totiž to, co většina mužů ocení nejvíce. Ať už jste se seznámili na seznamce nebo přes inzerát, se správným výběrem módního doplňku máte mnohem větší šanci že vaše první schůzka dopadne podle vašich představ a vy uděláte skutečně nezapomenutelný první dojem.

šperk na první rande

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>