Šperky pro pejsky

Svého domácího mazlíčka, ať už je to pejsek nebo kočička, každý majitel miluje a považuje jej za člena rodiny. Proč tedy nedopřát svému pejskovi krásný šperk? Šperky pro pejska dokážou podtrhnout a vyzdvihnout nejen jeho psí osobnost, ale vhodně doplní i Váš styl.

Jaké se dají koupit šperky pro psy?

Šperky pro Vašeho psího mazlíčka by především měli být pohodlně nositelné aby je Váš pejsek nebo kočička nosili s chutí a rádi Jako šperky pro psa tedy nejsou příliš vhodné nejrůznější piercingy a náušnice. Mnohem oblíbenější jak mezi psy, tak i jejich majiteli jsou nejrůznější ozdobné psí obojky, vodítka, psí popruhy a postroje, přívěšky, nebo ozdobné psí známky. Mnoho majitelů dává přednost také vlastnoruční výrobě ozdob pro své čtyřnohé miláčky z korálků nebo komponentů pro domácí výrobu šperků.

Šperk pro psa – z jakého materiálu?

Materiály ze kterých se vyrábějí šperky pro domácí mazlíčky je celá řada. Od nejběžnější psí bižuterie, přes kvalitnější psí šperky zhotovené z kvalitní nerezové oceli až po luxusnější psí klenoty vyrobené ze zlata, stříbra nebo platiny. Podle vkusu můžete koupit šperky vyrobené z drahých kovů, nebo osázené nejrůznějšími druhy drahých kamenů, od jednoduchých zirkonů až po několika karátové diamanty. Vše záleží pouze na množství peněz, které jste ochotni do svého čtyřnohého kamaráda investovat.

Psí šperky – cena

Ceny psích šperků se odvíjí od použitého materiálu a kvality zpracování a také podle značky výrobce. Ceny se pohybují od stokoruny za běžně dostupnou psí bižuterii, kterou můžete koupit ve většině obchodů s potřebami pro domácí mazlíčky, až po mnohatisícové částky za luxusní zlaté psí klenoty ozdobené drahými kameny či diamanty které lze zakoupit v klenotnictvích.
Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu zkrášlení vašeho psího miláčka, mějte na paměti že styl pejskových šperků by měl být vždy sladěn se stylem jaký nosíte Vy, tak aby se vzájemně dopňovaly. Pak budete Vy i Váš čtyřnohý kamarád centrem obdivu jak ve společnosti, tak při běžném venčení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>