Šperky a klenoty

Zajímavosti a informace ze světa šperků, zlata a klenotů

Šperky a klenoty header image 2

Investice do diamantů

Duben 29th, 2015 · No Comments

Investice do diamantů je v dnešní neklidné době jedna z mála jistot. Diamanty totiž svou cenu neztrácejí, naopak jejich cena roste. Do diamantů můžete investovat jak ve formě diamantových šperků, tak formou nákupu jednodlivých kamenů. Nákupem investičních diamantů budete mít o patřičné zisky postaráno. Nebojte se proto investice do diamantů a zhodnoťte své finance pomocí těchto skvostných kamenů.

 Samotná výroba šperků je velmi dokonalý proces. Jejich vývoj a výroba probíhá ve vlastních dílnách Diamond International Corporation, ve kterých pracují zlatníci a faseři s bohatými zkušenostmi v oboru. Tato procedura se skládá z několika fází. První fází je samotný grafický návrh, který většinou vyústí v prvotní skicu ručně rozkreslenou návrhářem. Druhou fází je výrobní návrh, kde se skica převádí do 3D návrhu. Třetí je voskový model, kde už podle názvu lze odvodit, co se v této fázi provádí. Dále pokračuje výroba gumové formy, model pro přímé lití, zatmelení a lití, očištění odlitků, fasování a leštění. Důležitá je také povrchová úprava, kde se používá technologie galvanického rhodia. Dále se samotný šperk označuje puncovní značkou dle legislativy. Poté nastává fáze výstupní kontroly, kde každý výrobek prochází kontrolou jakosti a je opatřen číslem certifikátu a výrobní značkou Diamonds International Corporation Poslední fází je už samotné zabalení šperku do vlastního korporátního obalu a příprava k expedici.

Investice do diamantů Vás nezklame

Za přispění nemalého množství ideálních informací můžete dosáhnout zcela netradičních a vynikajících výnosů. Jako nejlepší za poslední roky se ukázaly investice do diamantů s Diamonds International Corporation. Ty jsou pro začínající obchodníky asi nejvýdělečnějším segmentem vůbec. Komodita, která se pyšní neustále se zvyšující hodnotou a výslednou cenou.

Nákupem drahocenných kamenů Diamonds International Corporation tedy určitě neuděláte špatný krok vedle. Připojíte-li ke svému obchodnímu záměru také cenné informace specializovaných společností, které se zabývají výtečným poradenstvím v této oblasti, budete mít o patřičné zisky jistě postaráno. Nebojte se proto investice do diamantů a oddávejte se nezaměnitelnému kouzlu těchto skvostných kamenů.

Nejedná se samozřejmě pouze o exkluzivní a působivý šperk, který může zdobit libovolné části těla kterékoliv ženy. Jde kromě jiného i o nepřekonatelnou a unikátní investici, která s přibývajícím časem stoupá na své hodnotě. Zapomeňte na rizikové a nevhodné oblasti investování. Důvěřujte léty prověřeným a špičkovým výsledkům kterékoliv investice do diamantů s Diamonds International Corporation. Oddávejte se svým výdělkům.

Tags: Investice a obchodování

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment